Pirkimo taisyklės

Siuntimas ir pristatymas

Siuntų pristatymo laikas skaičiuojamas nuo Jūsų užsakymo apmokėjimo gavimo.

Užsakius prekių daugiau kaip už 70 €, siuntimas nemokamas.

Pristatymo būdai:

Registruota pirmenybinė siunta Lietuvoje – kaina 2 €, pristatymo laikas – 3-5 darbo dienos

Registruota pirmenybinė siunta į ES valstybes – kaina 5 €, pristatymo laikas – iki 10 darbo dienų

Registruota pirmenybinė siunta į ne ES valstybes – kaina 6,5 €, pristatymo laikas – 2-3 savaitės

Atsiėmimas LP Express siuntų savitarnos terminale – kaina 2,5 €, pristatymo laikas – 1-2 darbo dienos

Pristatymas į namus per kurjerių tarnybą – kaina 4 €, pristatymo laikas – 2 darbo dienos

Pristatymas į namus per kurjerių tarnybą, sumokant kurjeriui grynais pinigais – 5,5 kaina €, pristatymo laikas – 2 darbo dienos 

Užsakomų dirbinių pagaminimo ir pristatymo terminas 14-30 dienų, derinamas asmeniškai el. paštu – info@amberbeads.eu arba telefonu +37069819350 – Daiva. 

Prekių aprašymas ir grąžinimas

Kiekvieno parduodamo rankų darbo papuošalo aprašymas yra pateikiamas šalia nuotraukos. Visi šioje elektroninėje parduotuvėje parduodami papuošalai yra rankų darbo, todėl parduodami tik po vieną egzempliorių, užsakant patikusį, bet jau parduotą papuošalą, identiškas nebus gaminamas, gali būti tik panašus.

Užsakomi dirbiniai, gaminami atsižvelgiant į pirkėjo asmeninį pasirinkimą, jo norus, pradedami gaminti baigus derinti papuošalo projektą ir gavus avansinį apmokėjimą (ne mažiau 50% nuo dirbinio vertės). Užsakant papuošalą yra paskaičiuojama preliminari kaina, kuri gali kisti dėl naudojamų medžiagų pakeitimų ar papuošalo projekto kitimo darbo eigoje, visi pokyčiai derinami su pirkėju darbo eigoje. Gavus galutinį apmokėjimą, papuošalas yra išsiunčiamas pirkėjo pasirinktu būdu. Kokybiškai pagaminti užsakyti dirbiniai remiantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalies 3 punktu nekeičiami analogiškomis prekėmis ir negrąžinami.

Gaminių spalva gali truputį skirtis dėl nevienodo klientų monitorių spalvinio kalibravimo.

Gaminių grąžinimo ir keitimo sąlygos numatytos šiuose teisės aktuose:

  • Lietuvos Respublikos civilinio kodekso228(7) - 6.228(11) straipsniuose;
  • Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatyme;
  • Mažmeninės prekybos taisyklėse  (Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimas Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo).

Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė ir pardavėjas su pirkėju neaptarė jos trūkumų, pirkėjas turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti:

  • pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;
  • atitinkamai sumažinti prekės kainą;
  • per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus;
  • atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu pardavėjui per protingą terminą jų nepašalinus trūkumus pašalino vartotojas pats ar trečiųjų asmenų padedamas;
  • pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo prekės gavimo dienos, pakeisti ją analogiška preke, jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus. Pirkėjas gali pasinaudoti šia teise, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. 

Prekės nebus priimamos atgal arba keičiamos, jei jos buvo naudotos, sugadintos, prarado prekinę išvaizdą, neturi originalios etiketės, plombos ir pakuotės bei prekės pirkimą-pardavimą patvirtinančio dokumento.

Grąžinant prekę, reikia pateikti laisvos formos raštišką prašymą, kuriame nurodomos grąžinimo priežastys, prekės pirkimą-pardavimą patvirtinantį dokumentą ir pirkėjo banko sąskaitą, į kurią būtų galima pervesti grąžinamus pinigus. Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo pranešimo pateikimo dienos turi išsiųsti arba perduoti prekes pardavėjui. Pardavėjas pinigus perveda į sąskaitą tik gavęs prekes. 

Jei grąžinama prekė yra kokybiška, prekės grąžinimo kaštus apmoka pirkėjas, grąžinamos prekės turi būti siunčiamos registruotu paštu originalioje pakuotėje.

Įsigijus rankų darbo papuošalus, būtina vadovautis papuošalų priežiūros rekomendacijomis (papuošalų priežiūra turi būti paryškinta ir su nuoroda į mano puslapio papuošalų priežiūrą), sugadinus papuošalą dėl neteisingos priežiūros, saugojimo, papuošalai nebus keičiami, neatlygintinai trūkumai nešalinami, pinigai negrąžinami.

Jeigu gavote siuntinį pažeistoje pakuotėje, sugadintą siuntimo metu, jei jame trūksta prekių, nedelsiant praneškite elektroniniu paštu info@amberbeads.eu arba telefonu +37069819350.